GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-01-2022 16:13   Güncelleme : 11-01-2022 16:38

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki heyet 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle gazetemizi ziyaret etti.

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım beraberinde İl Başkan Yardımcısı Vedat Demir,Tanıtım ve Medya Başkanı Sencer Selmanoğlu,Kadın Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Cansel Aygün ve Gençlik Kolları Tanıtım ve Medya Başkanı Esra Demirtaş ile Birlikte Gazetemizi ziyaret etti.

10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebetiyle yapılan ziyarette ülke ve şehir gündeminin yanı sıra başkan Yıldırım teşkilat çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Ziyaret ile ilgili konuşan Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım"10 Ocak Çalışan gazeteciler günü münasebetiyle  ilimizdeki basın kuruluşlarını ziyaretimiz kapsamında Sonsöz gazetemizde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.Bu vesileyle Sonsöz Ailesinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor,başarılarının devamını diliyorum” dedi.

AK PARTİ heyetininin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Gazetemiz yazı işleri müdürü Mehmet Şağbanşua"Kıymetli başkanıma ve değerli arkadaşlarına  nazik ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.Her daim yanımızda olduğunu bildiğimiz Kıymetli başkanımızın bu müstesna günde de  bizleri hatırlaması bizim için ayrı bir gurur vesilesidir.Rabbim yardımcıları olsun"dedi