YEREL
Giriş Tarihi : 11-11-2020 12:40   Güncelleme : 11-11-2020 12:40

AK PARTİ'DEN GAZETEMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Ak Parti İl Başkanı Şerafettin Yıldırım ve beraberindeki yönetim kurulu Üyeleri Gazetemize hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, Sonsöz Gazetesi’nin fikir ağırlıklı ve özgün haberciliği ile dikkat çektiğini vurguladılar.

AK PARTİ'DEN GAZETEMİZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ.

Yıldırım: İlimize yakışır bir yayın çıkardığınız için tebrik ediyoruz…

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Siyasi hukuki işler Başkanı Vahdettin Demirtaş ve Tanıtım Medya Başkanı Sencer Selmanoğlu ile birlikte Gazetemizi ziyaret eden Ak Parti heyetini Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Şağbanşua, Genel Yayın Yönetmeni Vedat Demir ve Haber Müdürü Erkan Sertkaya karşıladı.

Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyarette Başkan Yıldırım Elazığ Sonsöz Gazetesini beğenerek takip ettiğini belirterek, özellikle özgün yazıları ve haberciliği ile Elazığ’a yakışır bir gazete olduğunu vurgulayarak tüm ekibe başarılar diledi.

Ziyarette bir değerlendirmede bulunan, Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Mehmet Şağbanşua’da Yıldırım ve ekibine yeni dönemde başarılar dileyerek, gazete olarak Elazığ için her zaman doğruların ve halkın menfaatlerinin esas alınacağını ifade etti.