GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-12-2021 11:11   Güncelleme : 13-12-2021 11:40

ALGI OPERASYONU

Taraftar tedirgin etti,algı çalışması hemen başladı

ALGI OPERASYONU

HERŞEY “KAPIYA”TEZAHÜRATI İLE BAŞLADI

Doğukent Stadyum’unda oynanan Elazığspor-Bursa Yıldırımspor maçının 2.yarısında seyircilerin 2 kez tekrarladığı “AYAĞA”tezahüratlarına karşılık vermeyen Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları seyircilerin” KAPIYA”tezahüratlarına sinirlenerek tezahürat yapan seyircilerin olduğu tarafa yöneldi.

TARAFTAR “TAHTA ,TAHTA”DİYE TEMPO TUTTU

Taraftarlara tahtayı açmak için mücadele ettiklerini ve tahtayı açacaklarını anlatmaya çalışan Şerifoğulları’nın güçlükle yapabildiği konuşma sırasında taraftar ”Tahta,Tahta” tempo tutmaya devam ediyordu.

SOSYAL MEDYADA ALGI OPERASYONU

Sözkonusu görüntülerin sosyal medyada yayınlanması üzerine harekete geçen Şerifoğulları sosyal medya hesaplarından “Elazığsporun sahibi benim”klibi yayınlatarak taraftarın stadyumda gösterdiği tepkiyi algı operasyonuyla örtmeye çalıştı.

HADİ! GÖRÜNTÜNÜN TAMAMINI YAYINLAYIN

Taraftarın stadyumda Şerifoğulları’na gösterdiği tepki algı operasyonu yapılarak sanki kendisi seyircilere hitap etmiş gibi gösterilmeye çalışıldı.

Eğer dediğiniz gibi ise o konuşmanın tamamını konuşma anında taraftarların verdiği tepkiler ile birlikte yayınlayın.

BU FİLMİ ÖNCEDEN SEYRETMİŞTİK

Daha belediye başkanı seçilmeden sosyal medya hesabından”Elazığspor’umuzun felaketi üzerinden siyasi rant devşirmeye çalışanlar,uzun uğraşlarımız ve girişimlerimiz sonucu kötü emellerine ulaşamamıştır.Şanlı kulübümüz,kıymetlimiz Elazığspor’umuzun transfer tahtasının açıldığı müjdesini tüm hemşehrilerime buradan duyurmak istiyorum.Şehrimizin gözbebeği,güzide kulübümüzün bir daha bu ve benzeri durumlara düşmemesi için gerekli tüm girişimlerin öncüsü olacağımızı buradan beyan ediyor,aziz hemşerilerimizi sevgi,saygı ve muhabbetlerimle selamlıyorum”diyen Şerifoğulları belediye başkanı seçildikten sonra Elazığspor 1.ligden 2.lige, 2.ligden 3.lige düşmüştü.

SORUYORUZ

Dün oynanan maç sırasında taraftarın tepkisine oldukça sinirlenen ve” Bu takımın sahibi benim”diyen belediye başkanı Şahin Şerifoğulları’na soruyoruz.

Sayın başkan göreve geldiğinizde transfer tahtası açık olan ve 1.ligde mücadele eden Elazığspor sizin belediye başkanlığınız döneminde transfer tahtası kapalı olarak önce 2.lige sonra 3.lige düşmedimi?

Transfer tahtasının açılmadığı süreçlerde mevcut futbolcuların gitmesine engel olamazmıydınız?

Görevde bulunduğunuz 33 ayda niye transfer tahtasını açtırmadınız?

Mevcut yönetim kurulunun göreve başladığı günlerde kulüp binasına gidip hesapları incelediğinizde niye transfer tahtasını açtırmadınız?

Bugüne kadar güçlü bir yönetim oluşturmak için niye insiyatif almadınız?

Elazığspor gün geçtikçe kan kaybederken niye bu kadar duyarsız davrandınız?

Seyirci”KAPIYA”deyincemi motoru maviliklere sürmek aklınıza geldi?

Bu sezon ne kadar destek verdiniz?

Bu destekleri nasıl ve nereden verdiniz?

Verdiğiniz destekler Elazığspor'a çare oldumu?

Bunları kamuoyuna açıklayacak mısınız?

Algı çalışması yaparak çok kullanılan ifadeyle olayı çarpıtarak kendinizi taraftarın tepkisinden kurtaracağınızı mı sanıyorsunuz?

TARAFTAR LAF DEĞİL İCRAAT İSTİYOR

Sayın başkan bu şehir laf değil artık icraat istiyor.

Algı operasyonuyla gerçeği örtmeyi bir kenara bırakın bir an önce harekete geçin.

Motor arıza yapmadan maviliklere sürün.

Çünkü vakit çok az.

Ve Elazığspor taraftarının artık sabrı kalmadı.

Sabır taşı çatlamak üzere.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER