GÜNCEL

ASİLHAN ARSLAN ADAY OLMAYACAK

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın sağlık sorunları nedeniyle yeniden başkan adayı olmayacağı kesinleşti.

ASİLHAN ARSLAN ADAY OLMAYACAK

Daha önce Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına tekrar aday olduğunu açıklayan Asilhan Arslan’ın son günlerde yaşadığı ciddi sağlık problemi nedeniyle adaylıktan vazgeçtiği kesinlik kazandı.
Asilhan Arslan’ın tedavi sürecinin uzun bir zaman alacak olması nedeniyle Elazığ TSO başkanlığına yeniden aday olmama kararı aldığı  öğrenildi. 
Başkan Arslan’ın Kasım ayı içerisinde yapılması gereken Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde ciddi sağlık sorunları nedeniyle aday olmaması kamuoyu tarafından üzüntü ile karşılandı.
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak çok önemli vizyon projeleri hayata geçiren, şehre bir çok yatırım kazandıran ve iş dünyasının sorunlarının çözümünde öncü rol oynayan Asilhan Arslan’ın devam eden projeler dolayısıyla bir dönem daha ETSO başkanı olarak görevde kalması bekleniyordu.
Asilhan Arslan’ın Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı olarak başarılı  bir dönem geçirmesine  rağmen sağlık sorunları dolayısıyla aday olmaması Elazığ ekonomisinin geleceğine ilişkin iş dünyasında kaygıların oluşmasına neden oldu.
Asilhan Arslan ekibinin yapılacak seçimlerde nasıl bir yol haritası izleyecekleri ise birkaç gün içerisinde netlik kazanacak.

AdminAdmin