YEREL

ASİLHAN ARSLAN ADAY OLMAYACAK MI?

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın sağlık sorunları nedeniyle yeniden başkan adayı olmayacağı iddia ediliyor.

ASİLHAN ARSLAN ADAY OLMAYACAK MI?

Daha önce Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına tekrar aday olduğunu açıklayan Asilhan Arslan’ın son günlerde yaşadığı ciddi sağlık problemi nedeniyle adaylıktan vazgeçtiği iddia edildi.
Bir süredir il dışında tedavi gören ve ileri tetkikleri devam eden Asilhan Arslan’ın yaşadığı ciddi sağlık problemleri dolayısıyla aday olmama yönünde bir düşüncede olduğu ifade ediliyor. 
Asilhan Arslan’ın Kasım ayı içerisinde yapılması gereken Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde ciddi sağlık sorunları nedeniyle aday olmayacağının duyulması üzerine kamuoyu tarafından Arslan’a aday olması yönünde yoğun baskılar yapıldığı da iddialar arasında.
Asilhan Arslan ekibinin son ana kadar Arslan’ı ikna etme çabaları sürerken Arslan’ın ikna edilememesi durumunda mevcut yönetim içerisinden güçlü bir isimle yola devam edileceği de haber merkezimize ulaşan bilgiler arasında.
SONSÖZ Ailesi olarak Asilhan Arslan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletirken kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

AdminAdmin