YEREL

ASRİAD'DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Asriad Elazığ şube başkanı Abdulkerim Yılmaz Gazetemizi ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Şağbanşua ile ilimiz ve ülkemiz gündemi üzerinde fikir alış verişinde bulundu.

ASRİAD'DAN GAZETEMİZE ZİYARET

ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz, Genç ASRİAD Elazığ ŞubeBaşkanı Musa Alperen Namlı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemizi ziyaret etti.

 

ASRİAD'ın faaliyetleri hakkında bilgi veren  ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Abdulkerim Yılmaz ziyaret sonrası yaptığı açıklamada  ASRİAD olarak diyaloglara büyük önem verdiklerini ifade ederek, "Genel merkezimizle birlikte tüm basınımız  ile diyalog içerisinde olan bir sivil toplum kuruluşuyuz ve bu diyaloglar kapsamında GENÇ ASRİAD Başkanım ve Yönetim Kurulu üyelerim ile birlikte, İlimizin önde gelen güzide Basın Kuruluşu SONSÖZ Gazetesi’ni ziyaret ettik. Mehmet Beye ve basın emekçisi kardeşlerimize ilgi ve alakalarından ötürü teşekkür ediyorum "dedi Yılmaz, bu tür ziyaretlerimiz devam edecektir. İfadelerini kullandı.

‘Ülkemizin en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olarak kabul ettiğim ve çok da değer verdiğim, var olan misyonlarına uygun vizyonlar çizdiğini gördüğüm ASRİAD’ın Elazığ temsilcilerini gazetemizde ağırlamak bizim için ayrı bir mutluluktur.’ İfadelerini kullanan SONSÖZ Gazetesi yazı işleri Müdürü Mehmet Şağbanşua, nazik ziyaretlerinden ötürü ASRİAD Ailesine teşekkür etti.

Bizlerde SONSÖZ Ailesi olarak ASRİAD Elazığ Şube Başkanı Sayın Abdulkerim Yılmaz’a GENÇ ASRİAD Başkanı Sayın Musa Alperen Namlı’ya ve Kıymetli Yönetim kurulu üyelerine teşekkür eder,çalışmalarında başarılar dileriz.

 

AdminAdmin