YEREL
Giriş Tarihi : 19-11-2020 15:03   Güncelleme : 19-11-2020 15:12

BAŞKAN ARSLAN GAZETEMİZ'DE

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan SONSÖZ Gazetesini Ziyaret Etti.

BAŞKAN ARSLAN GAZETEMİZ'DE

22 Temmuz 2020 tarihinde haftalık olarak yayın hayatına başlayan Elazığ Sonsöz Gazetesi’ni ziyaret ederek  Yazı İşleri Müdürü Muhammed Şağbağnşua ile bir araya gelen Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, demokratik çok sesliliğin yerleşmesinde medyanın çok önemli olduğunu ifade etti.

Elazığ medyası ile her zaman gurur duymaktayız…

Başkan Arslan, ELGİD Başkanı Süleyman Kamaç’la birlikte ziyaret ettiği Sonsöz Gazetesinde yaptığı değerlendirmede, “İlimiz basın tarihi her zaman gurur duyduğumuz bir geçmişe ve birikime sahiptir. Günümüzde de tüm bölge illerinin gıpta ile baktığı bir medya zenginliğine sahibiz. Televizyonlarımız, gazetelerimiz, radyolarımız, internet haber sitelerimiz ile fark yaratıyoruz. Hem toplumun gözü kulağı hem de karar alıcıların dikkatinin çekilmesi hususunda medya tartışmasız çok değerli bir kamusal hizmet veriyor. 22 Temmuz 2020 tarihinde yayın hayatına başlayan ve bugüne kadar kesintisiz ve belli bir çizgide yayın hayatını haftalık olarak sürdüren Sonsöz Gazetesi şüphesiz ilimiz medyasına değer katacaktır. Ben şahsınızda tüm gazete ekibini kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Farklı bir gazete olmak istiyoruz…

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Sonsöz Gazetesi Yazı İşleri Müdürü  Muhammed Şağbanşua da değerlendirmesinde, “Sayın Başkanım öncelikle ziyaretiniz nedeniyle teşekkür ediyorum. İfade ettiğiniz gibi İlimiz medyası köklü bir geçmişe ve birikime sahip. Biz de kendi imkanlarımız ve değerlerimiz ile bu sürece katkı sağlamak istiyoruz. Dün itibarı ile 18. Sayımızı okurlarımızla buluşturduk. Bugüne kadarki manşetlerimizin tümü ilimizin öncelikleri ve beklentileriyle ilgili olarak özgün bir şekilde hazırlanmıştır. Gazetemizde ulusal yayın organlarından fazla yazarımız bulunmakta ve toplumsal yaşamımızın her alanını ilgilendiren değerli görüşlerini okurlarımızla paylaşmaktadırlar. Oluşturduğumuz bu etkili ekibe her geçen gün yeni isimlerinde katılmasını arzu ediyoruz. İnşallah sizlerin ve kamuoyunun destek ve duaları ile uzun soluklu olarak bu hizmetimizi sürdürerek ilimizin her alanda gelişmesine katkı sunmaya ve halkımızın sesi olmaya gayret edeceğiz” ifadelerinde bulundu.