SİYASET
Giriş Tarihi : 13-05-2023 13:50   Güncelleme : 13-05-2023 14:09

BİR OY BİLE ÇOK KIYMETLİ

Elazığ Bağımsız Milletvekili adayı Prof.Dr. Yasemin Açık seçime saatler kala katıldığı bir tv programında “Seçim günü beni destekleyen hemşehrilerimin sandıklara sahip çıkmalarını istiyorum”dedi.

BİR OY BİLE ÇOK KIYMETLİ

Seçim Kampanyası sürecinde yoğun bir tempoyla çalışan ,her kesime ulaşan,küçük, büyük, kadın, erkek herkesle el sıkışan ve gittiği her yerde yoğun sevgi ve destek gören Prof. Dr. Yasemin Açık ”Elazığlı evladına sahip çıkacaktır”dedi.
Tüm Elazığlıların bağrına bastığı Yasemin Açık “Yoğun bir tempo ile yürüttüğümüz seçim kampanyamızın bitmesine saatler kaldı.Bu kısa sürede ulaşamadığımız hiçbir hemşehrimiz kalmasın diye büyük efor sarfettik.Bu süreçte ulaşamadığımız hemşehrilerimden helallik istiyorum.”dedi.
ELAZIĞ KENDİNE HİZMET EDENİ SAHİPSİZ BIRAKMAZ 
Prof.Dr. Yasemin Açık;Elazığ insanın hamuru mertlikle yoğrulmuştur. Elazığ insanı vefalıdır, kendine hizmet edeni, kendisi için çalışanı, kendisi için mücadele edeni her zaman baş tacı etmiştir. Bugüne kadar bu şehir için verdiğim mücadelenin en büyük şahidi Elazığlılardır. Elazığ için gayret ettim, Elazığlılar için durmadan hizmet etmeninin gayretinde oldum. Elazığ’a ve Elazığlılara hizmet etmeyi, Elazığlılarla birlikte olmayı büyük bir mutluluk ve onur vesilesi olarak gördüm. Elazığlı hemşehrilerimiz de gönlüyle, yüreğiyle ve desteğiyle her zaman bu kardeşinin, ablasının, bacısının yanında oldu. Kalbi duaları ve güzel dilekleriyle bana hep güç verdi. Seçim çalışmaları kapsamında gittiğimiz her yerde gördüğümüz yoğun ilgiyi de, halkımızın bizi sahiplenmesine, bağrına basmasına bağlıyorum” ifadelerini kullandı.
BİR OY BİLE ÇOK KIYMETLİ 
Yasemin Açık seçime sayılı saatler kaldığını anımsatarak, “Bağımsız aday olmak zor.Bağımsız girmek cesaret ister aslında.Bağımsız giren bir adaya bir tek oy bile çok önemli.Bir oy ablaya,bir oy falan kişiye şeklinde yaklaşımlar var.Ama çok yanlış bir yaklaşım.Yurt dışında oy kullanan vatandaşlarımız bağımsız adaylara oy kullanamadığı için bir oy bile seçimin kaderini etkileyebilir. Hoca tamam diye düşünen hemşehrilerimiz bilsin ki henüz seçim yapılmadı, henüz oy kullanılmadı. O yüzden hemşehrilerim öyle güçlü bir ses çıkarmalılar ki bu ses bütün Türkiye’de duyulan bir ses olsun.”dedi.

GÜÇLÜ DESTEK BEKLİYORUM 
Yasemin Açık; “Seçimlerden güçlü çıkarak, Ankara’ya gidip, şehrimi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum. Şehrimizin her noktasında farklı sıkıntılar var. Biz el ele verip, güç birliği yaparak, sorunlara çözüm bulacağız. Seçim günü beni destekleyen hemşehrilerimin sandıklara sahip çıkmasını istiyorum” dedi.

HABER:MEHMET ŞAĞBANŞUA

AdminAdmin