SİYASET
Giriş Tarihi : 18-03-2023 20:50

"Biz bu işi en iyi şekilde yapabiliriz"

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, MHP İl Binasında partililerle bir araya geldi.

14 Mayıs’ta yapılacak 28. dönem milletvekili genel seçimlerinde MHP’den Elazığ Milletvekili Aday adayı olan Prof. Dr. Bilal Çoban, MHP İl binasında parti teşkilatı ve partililerle buluştu.

28. milletvekilliği genel seçimlerinde beka sorunlarının çözülmesi temennisinde bulunan MHP Elazığ Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, çalışmalarına uzun zaman önce başladığını aktardı.

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal, Prof. Dr. Bilal Çoban’a başarılar diledi.

MHP Elazığ Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Bilal Çoban, 2023 seçimlerine vurgu yaparak, Elazığ’a ve Türkiye’ye daha iyi hizmet edebilmek adına milletvekili aday adayı olduğunu söyleyerek: “2023’ün önemini şehirden daha elzem gördüğümüz için bize görev düştüğünü varsayarak bu göreve talip oldum. MHP’den milletvekili adaylık başvurusunda bulundum. Bugünde il başkanlığına geldim bu adaylık başvurusunu resmileştirmek için sizlerin huzurundayız. Bizim yönetebilmek gibi bir sorunumuz yok. biz 1000 yıldır bu ülkeyi yönetiyoruz, iktidar olduğumuzda da, her zaman muktedir olduğumuzda da bu şehrin bu ülkenin, dünyanın bütün değişen ideolojilerine karşı MHP her zaman düzgün çizgiyle bu ülkenin menfaatlerine önce ülkem sonra milletim ve arkasından partim ve ben diyen liderimizin eşliğinde yöneterek geldik. 2023’ten sonra bizlere inanın güvenin. Buhranlar ve sıkıntılar geçecek. Biz bu iradenin Elazığ’daki temsilcisi olmak istiyorum ben bu konuda sizden irade isteyeceğim. Bu şehir ve ülke çok yaşadı bunu “elim kırılaydı nerden oy verdim” diyen insanların bu söylemi sona erer. Allah’a şükürler olsun vekaleti en iyi şekilde yürüten insanlar var dersiniz. Biz bu işi en iyi şekilde yapabiliriz.” Dedi.

AdminAdmin