GÜNCEL

BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek kendilerine teveccühün çok yüksek olduğunu söyledi.

BU SEÇİMİ KAZANACAĞIZ

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, Seçim çalışmalarını sürdürüyor. Uzun yıllardır Elazığ’da ticaret yaptığını ifade eden Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, “Ekip arkadaşlarımızla istişare yaparak bu yola çıktık. Gençlerimize cesaret olmak için başkan adayı olduk. Odamızın ve Elazığ’ın yeni yüzlere ihtiyacı var. İlimizin üreten kişilere ihtiyacı olduğu için adaylığımızı açıkladık” dedi.
ÜYELERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA OLMAK İÇİN YOLA ÇIKTIK

Tüfenkçi, “Elazığ ticaretinde ETSO’nun şuanda hiçbir önemi yok, ben bunu kendi şahsım adına söylüyorum. Firmalara ve esnaflarımıza hiç gidilmemiş ve kapısı çalınmamıştır. Allah nasip ederse biz sürekli olarak esnaflarımızın içinde olacağız. Üyelerimizin sorunlarını çözmeye çalışacağız. Bir grubun başkanı olmayacağız tüm grupların başkanı olacağız. Üyelerimiz, şuanda çok dertli ama bunu dile getiren yok. Biz koltuk sevdası için yola çıkmadık. Üyelerimizin her zaman yanında olmak için bu yola çıktık” ifadelerini kullandı.

 ALLAH'IN İZNİYLEDE BU SEÇİMİ ALACAĞIZ

 Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi; “Adaylığımızı açıkladıktan sonra bizlere çok büyük bir teveccüh var. Bazıları bizleri arıyor “Senin arkanda kim var” diyorlar benim arkamda kimse yok. Biz, kimsenin desteğiyle ve sözü ile bu yola çıkmadık. Kimsenin sözleri ile bir şey yapacak insanlar değiliz. Şuanda dedikodular var çekileceğiz diye ama kesinlikle ben ve ekibim seçime gireceğiz. Allah’ın izniyle de bu seçimi kazanacağız. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederim” dedi. 

AdminAdmin