YEREL
Giriş Tarihi : 24-12-2021 11:03   Güncelleme : 24-12-2021 11:34

Ziraat Mühendisi Hakan Toprak, Hizmet İş Sendikası’nın Elazığ Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Elazığ Belediyesi Personellerinden Ziraat Mühendisi Hakan Toprak Yapılacak Olana seçimlerde Hizmet-İş sendikası Elazığ Şube Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

 HİZMET İŞ SENDİKASI’NIN YÖNETİMİNE ARKADAŞLARIMLA BİRLİKTE ADAY OLDUK

Ziraat Mühendisi Hakan Toprak, “Mesai arkadaşlarımızı salt sendika üyesi olarak görmekten de öte bir kardeş, bir ağabey ve Elazığ’ın güzelleşmesi, kalkınması, daha da ilerlemesi amacıyla emek sarf edip ter akıtan ve onuruyla yaşam mücadelesi veren dostlarımızın her alanda yaşam standartlarını nasıl yükseltebiliriz amacıyla bir kutlu yola çıktık. Hizmet İş Sendikası’nın yönetimine arkadaşlarımla birlikte aday olduk. Bizi bu yola çıkmamıza iten en önemli sebep; başta Elazığ Belediyesi olmak üzere birçok yerel yönetimlerde çalışan olan arkadaşlarımızın ve bu kurumlarda yüklerini omuzlayarak başarı hikayelerini yazan BELPER’li kardeşlerimizin nefesi, güçlü sesi ve gür sesli sözcüsü olmaktır” ifadelerini kullandı.
YENİ SEÇİMİN YENİ BİR DÖNEMİN BAŞLANGICI VE MİLADIN FIRSATI OLACAĞINA İNANIYORUZ

Başkan adayı Toprak, “Azınlığın çoğunluğu yönetmesi yerine temsilde adalet, yönetimde istikrar felsefesinden hareketle bu yapı içerisinde güçlü bir varlık ve sayı ile temsil edilen arkadaşlarımızın sesi olma ve güçlü bir irade ortaya koyma adına Hizmet İş Sendika başkanlığına aday oldum. Aday oluşumda en büyük pay; aldığımız güç benim gibi sahada olan, her gün şehri için önemli projelere imza atan BELPER’li kardeşlerimizin ısrarı, talebi ve samimi destekleriydi. Biz bu kararımızla istedik ki çalışan, üreten, emek veren, ter akıtan kardeşlerimiz sadece seçimden seçime hatırlanmasınlar. Bizler yeni seçimin sendikalı kardeşlerimiz için yeni bir dönemin başlangıcı ve miladın fırsatı olacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.