SPOR
Giriş Tarihi : 18-05-2021 21:24   Güncelleme : 18-05-2021 21:52

ÇOBAN'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

Prof. Dr. Bilal Çoban"Siyasi hayatımız boyunca Elazığspor’umuzu malzeme yapmadık, çilekeş taraftar üzerinden oy devşirme çapsızlığına düşmedik".

ÇOBAN'DAN ZEHİR ZEMBEREK AÇIKLAMA

 Prof. Dr. Bilal Çoban Elazığspor'da yaşanan gelişmeler üzerine bir açıklama yayımladı.
Çoban Yayımladığı Açıklamada“Çok Kıymetli Elazığspor Sevdalıları! Şükürler olsun ki; Siyasi hayatımız boyunca Elazığspor’umuzu malzeme yapmadık, çilekeş taraftar üzerinden oy devşirme çapsızlığına düşmedik.

Belediye Başkan Adayı olduğumuz süreçte; Ben Elazığspor’un siyaseten kullanılmaması ve zarar görmemesi için mücadele ederken, bizi rakip görenler ve siyaseten panikleyenler, Elazığspor’un ipine sarıldılar, tahtanın açılması üzerinden çok ucuz açıklamalarda bulundular.

O gün Elazığspor’u bu günkü hallere düşmesine müsaade etmeyeceklerinin sözünü verenler, bu gün Elazığspor’umuz ile birlikte küme düşmüş ve Elazığspor’u “Siyasi rant ve İmar Rantı” olarak kullandıklarını itiraf etmek zorunda kalmışlardır.

Unutulmamalıdır ki; Elazığspor’umuz, hiç kimsenin, hiç bir siyasi partinin veya bir zümrenin arka bahçesi değildir. Elazığspor’umuzu fütursuzca kullananları tarih yargılamazsa bile, günü geldiğinde biz sorgulayacağız, “Elazığspor, Elazığlıların gönlünde yanan meşaledir ve Elazığ çocuğunun nefes alanıdır” demeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

Prof.Dr.Bilal Çobanın açıklamasında "tahtanın açılması üzerinden çok ucuz açıklamalarda bulundular."dediği olayın 31.Ocak.2019 günü transfer sezonun son gününde Elazığspor Transfer Tahtasının açılması haberinin kamuoyuna Ak Parti Belediye Başkan adayı Şahin Şerifoğulları 'nın verdiği açıklama olduğu tahmin ediliyor.