YEREL
Giriş Tarihi : 23-05-2023 22:06

ÇÖZEMİYORLAR

Sağanak yağışlar sonrası alışkanlık haline gelen Malatya Caddesi’ni trafiğe kapatma modeli dün akşam yine uygulandı.

ÇÖZEMİYORLAR

15 Mart tarihinden bu yana sık aralıklarla yağan sağanak yağışlar sonrası Malatya Caddesi'nin Tofaş kavşağından sonraki kısmı tedbir amaçlı trafiğe kapatılması alışkanlık haline getirildi.


15 Mart,22 Mart, 6 Nisan ve en son 22 Mayıs tarihlerinde yaşanan sağnak yağışlar sonrası tek yönlü trafiğe kapatılan Malatya Caddesindeki sorunun aylardır çözülmemesi vatandaşları çileden çıkarttı.


Malatya Caddesinin tek taraflı trafiğe kapatılmasının alışkanlık haline getirildiğini ifade eden vatandaşlar “Buradaki sorun aylardır tesbit edilip çözülemiyorsa yazıklar olsun.Her defasında yolu kapatmakla sorun geçiştiriliyor.Bu kadar vurdumduymazlık olmaz.Yetkililer bir an önce bu sorunu çözsün”dediler. 

 
Elazığ Belediyesi’nin geçen yıl başlattığı ve Elazığ’da alt yapı sorununu kökten çözüm getireceği iddia edilen alt yapı çalışmaları sorunu daha da içinden çıkılmaz hale getirdi. 
Elazığ SonSöz Gazetesi olarak alt yapı ihalelerinin soruna çözüm getirmeyeceğini de dile getirmiştik.
Malatya Caddesi'nin her yağış sonrası trafiğe kapatılması ve sorunun aylardır çözülememesi  ise yetkililerin sorun çözmedeki başarısını bir kez daha ortaya koydu..

HABER:MEHMET ŞAĞBANŞUA

AdminAdmin