GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-05-2022 00:22   Güncelleme : 07-05-2022 00:29

DEVECİOĞLU EPSI TÜRKİYE ELÇİSİ OLDU

Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Sebahattin Devecioğlu, Avrupa Spor İnovasyonu Platformu (EPSI) Türkiye Elçisi oldu.

DEVECİOĞLU EPSI TÜRKİYE ELÇİSİ OLDU

 

 

Avrupa Spor İnovasyonu Platformu (EPSI) : spor, fiziksel aktivite, sağlıklı yaşam tarzı, canlılık, çevre ve etkilenen tüm ilgili sektörlerde inovasyona odaklanan, Brüksel merkezli, Avrupa'da bulunan, kar amacı gütmeyen, üyelik temelli bir kuruluştur.  EPSI, teknolojik yeniliği teşvik etmek ve tüm yenilik yelpazesine odaklanan işletmeler kurmak / geliştirmek için AB spor ekosistemi için daha fazla yenilik dostu koşullar için çaba göstermektedir.  EPSI’nin Görevleri: EPSI'nin özelliği olan spor ve inovasyon yaklaşımını en iyi şekilde uygulamak için, ulusal ve uluslararası düzeyde önemli paydaşlarla işbirliği ve ortaklıklar kurmaktadır. Spor Projelerinde uygulanabilecek çeşitli konularda uzmanlığa sahip olmakla birlikte, EPSI’ nin Avrupa Projelerini üst düzeyde hazırlamasına ve tanıtmasına yardımcı olmak. Bu sayede, Platform  iş kurmak, ağları genişletmek ve spor hareketine uygulanabilir yenilik ve teknolojileri teşvik etmektir.
 EPSI elçilerinin görevi ise :  
Sporda İnovasyon mesajını farklı ülkelerde tanıtmak ve iletmektir.

SONSÖZ Ailesi olarak başarılı çalışmalarıyla gurur duyduğumuz Devecioğlu'nu yeni görevinden dolayı tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz

Daha geniş bilgi için bknz https://epsi.eu/

AdminAdmin