YEREL
Giriş Tarihi : 30-03-2022 13:33   Güncelleme : 30-03-2022 13:37

DÜZENLİ'DEN TEŞEKKÜR

DÜZENLİ'DEN TEŞEKKÜR

Maden, Bermaz Ovası Kırsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Burak DÜZENLİ, yapılan girişimler sonucu maden sahası ihalesinin iptal edilmesi üzerine bir teşekkür mesajı yayımladı.
Elazığ Milletvekiller ve Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın girişimleri sonucu maden sahası ihale tarihi bir kez daha ertelendi. Maden, Bermaz Ovası Kırsal Kalkınma Kooperatif Başkanı Burak DÜZENLİ bir açıklama yaparak bu süreçte ihale tarihinin ertelenmesini sağlayan girişimcilere teşekkür etti.
Düzenli konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Uzun Zamandır İlimizin ve Ülkemizin Gündeminde Olan MADEN İlçemizdeki Zengin Maden Yatağı İçin Gayret Edip İhtiyacımız Olan, Şehirdeki Bu Birlikteliği Sağlayan Ve Sonucunun Şehrimiz Faydasına Olacağını Düşündüğüm, Hedefe Doğru Emin Adımlarla Giden ETSO Başkanımız Syn Asilhan ARSLAN Bey Başda Olmak Üzere, Sürece Katkı Ve Desteklerini Esirgemeyen Bütün Paydaşlara Şahsım Ve Bölgem Adına Teşekkür Eder, İhalenin Erteleme Kararının Ardından Şehrimiz Adına Bir Sonraki Adımda da Olumlu Gelişmeler Olacağına Olan İnancım Tamdır. Elazığ Girişim Grubuna Güveniyorum.” Dedi.

AdminAdmin