SPOR
Giriş Tarihi : 07-08-2021 10:10   Güncelleme : 07-08-2021 10:18

Bugün Elazığspor’a Tüm Elazığlılar Adına Sahip Çıkması Gereken İsim Elazığ Belediye Başkanıdır.

1967 Yılından Günümüze Kadar Defalarca Maddi Krizler Nedeniyle Kapanma Noktasına Gelen Ama Her Defasında Bir Çıkış Yolu Bulunan Elazığspor Bugün Maalesef Hiçbir Elazığlının Kabul Edemiyeceği Bir Şekilde 3.Lige Düşmüştür.

Bunun Sorumlusu Veya Sorumluları Kim Diyerek Vakit Geçirmeye Elbette Vaktimiz Yok.Şimdi Vakit Elbirliği İle Koca Çınarımızı Tekrar Ayağa Kaldırmaktır.

“Bu Takım Senin Yüzünden Düştü “Yok Efendim“Bu Takım Benim Değil Senin Yüzünden Düştü. Ben Her Türlü Desteği Verdim Benim Bu İşte Bir Suçum Yok”

Çatışmalarını Bir Kenara Bırakarak Bu Saatten Sonra Bir An Önce Silkelenmeli,Kenetlenmeli Ve 2-1-SÜPER LİG Sloganı İle Tek Sevdamız Elazığspor’u Şaha Kaldırmalıyız.

Kimse Kusura Bakmasın Elazığspor Kimsenin Tekelinde Değildir.Elazığspor Tüm Elazığlılarındır.Ve Bugün Elazığspor’a Tüm Elazığlılar Adına Sahip Çıkması Gereken İsim “Şehrül-Emin” Unvanı Gereği Elazığ Belediye Başkanıdır.Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Geçmişte Merhum Hamza Yanılmaz’ın Yaptığı Gibi Elini Değil Gövdesini Taşın Altına Koymalı ve yepyeni Bir ELAZIĞSPOR  İçin bir an önce İnsiyatif Almalıdır.

Şahin Şerifoğulları Herşeyi Bir Kenara Bırakalım bu Kutlu Görevi  Muhammed Furkan Gündüz Ve Ömer Kılınç’ın Aziz Hatıraları İçin Yapmak Zorundadır.

Bu haberimizin üzerinden aylar geçti kimseden çıt çıkmadı.

Nihayet Dün Elazığspor Başkanı Selçuk Öztürk Kulüp Başkanlığından istifa etti.

Artık Kimsenin Bahanesi kalmadı.

BİR DAHA SÖYLÜYORUZ!

Kimse Kusura Bakmasın !

Elazığspor Kimsenin Tekelinde Değildir.

Elazığspor Tüm Elazığlılarındır.

Ve Bugün Elazığspor’a Tüm Elazığlılar Adına Sahip Çıkması Gereken İsim “Şehrül-Emin” Unvanı Gereği Elazığ Belediye Başkanıdır.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Geçmişte Merhum Hamza Yanılmaz’ın Yaptığı Gibi Elini Değil Gövdesini Taşın Altına Koymalı ve yepyeni Bir ELAZIĞSPOR  İçin bir an önce İnsiyatif Almalıdır.

Şahin Şerifoğulları Herşeyi Bir Kenara Bırakalım bu Kutlu Görevi  Muhammed Furkan Gündüz Ve Ömer Kılınç’ın Aziz Hatıraları İçin Yapmak Zorundadır.

UNUTMAYIN!