GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-05-2021 21:26   Güncelleme : 09-05-2021 21:26

ELAZIĞ YENİ HABER 3 YAŞINDA

Yeni Nesil Gazetecilik anlayışı doğrultusunda 2018 yılı Mayıs ayında yayın hayatına başlayan elazigyenihaber.com haber sitesi, 3. yayın yılını geride bırakarak 4. yılına merhaba dedi

ELAZIĞ YENİ HABER 3 YAŞINDA

Elazığ'ın en çok takip edilen internet haber siteleri arasında yer alan elazigyenihaber.com sitesi 4. yayın yılına merhaba dedi. 

2018 Mayıs ayında, 'Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı' bünyesinde yayın hayatına başlayan ve bu sene 3. yayın yılını geride bırakan elazigyenihaber.com, okuyucularına sunduğu başarılı yayıncılık anlayışı ile çıtayı her geçen gün yükselterek ilerliyor.

Hızlı, doğru ve tarafsız yayıncılık ilkesi ile kısa sürede okuyucularının güvenini kazanan haber sitesi elazigyenihaber.com, yenilenen web tasarımı, görsel tasarım, özel haberler, köşe yazıları, güncel ve son dakika gelişmeleriyle internet medyacılığında kısa sürede önemli mesafe katetti.

GOOGLE'DE ELAZIĞ HABER ARAMASINDA İLK SAYFADA
Hızla değişen haberleşme alanında çağın gerektirdiği teknolojik donanım ve altyapıyla hizmetlerini sürdüren elazigyenihaber.com, başarılı çalışmalarıyla yeni nesil gazetecilikte örnek teşkil eden medya yayıncılığı sergilemeye devam ediyor.

Hayatın her alanından haberlerle okuyucularına ulaşan elazigyenihaber.com en çok takip edilen haber siteleri arasında üst sıralarda yer almayı başardı. Elazığ Yeni Haber, arama motoru google'de Elazığ Haber aramasında ilk sayfada çıkan siteler arasında yerini alarak büyük bir başarıya imza attı.

Bizde SONSÖZ Ailesi olarak Elazığ Yeni Haber İnternet ve Medya Yayıncılığı İmtiyaz Sahibi Erhan Bahçeci  nezninde tüm elazigyenihaber.com ekibini tebrik ediyor,yayın hayatlarında başarılarının devamını diliyoruz.