GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-01-2022 19:12   Güncelleme : 14-01-2022 14:08

ELAZIĞ'IN MUHTEŞEM BAŞKANI

Elazığ Eski Belediye Başkanı Sayın M.Süleyman SELMANOĞLU gazetemizi ziyaret etti.

ELAZIĞ'IN MUHTEŞEM BAŞKANI

Elazığ’ın gönül mimarlarından Elazığ Eski Belediye Başkanı Sayın M.Süleyman SELMANOĞLU 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.


2004-2014 yılları arasında Elazığ Belediye Başkanlığı yapan ve görev süresi içerisinde yaptığı tarihi hizmetlerin yanı sıra halk ile bütünleşmesi ile de örnek bir siyaset insanı olarak gönüllerde yer bulan Başkan Selmanoğlu, ziyarette gazetecilik mesleğinin şehri yönetenler ile halk arasında önemli bir köprü görevinde bulunduğunu belirtti.

Elazığ SONSÖZ Gazetesi’ni yakinen takip ettiğini belirten Selmanoğlu,” SONSÖZ Gazetesi, ilimiz sorun, çözüm ve önerilerine duyarlılık gösteren bir yayın organıdır.” değerlendirmesinde bulundu. 
Siyasete ara verdiği süre içerisinde Dinamizminden, heyecanından hiçbir şey kaybetmediği gözlemlenen Selmanoğlu’nun  Elazığ halkına yönelik duyduğu derin muhabbetin izlerini de her sözünde görmek mümkündü.
Gönül dünyamızda her zaman nadide bir yeri olan değerli başkanımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor,saygılar sunuyoruz.