SPOR
Giriş Tarihi : 14-01-2021 00:14   Güncelleme : 14-01-2021 00:14

ELAZIĞSPOR'UN TÜM PAYDAŞLARI GÖREVE

Elazığspor Eski Başkanı ve F.Ü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sebahattin Devecioğlu, deprem ve pandemi süreci ile birlikte ekonomik olarak zor günler yaşayan Elazığspor’un her geçen gün yalnızlığa sürüklendiğini belirterek zor günleri atlatması için, Elazığspor’un tüm paydaşlarının tarihi sorumluluklarını yerine getirmesi için göreve davet etti…

ELAZIĞSPOR'UN TÜM PAYDAŞLARI GÖREVE

Elazığspor ile ilgili kurum ve kuruluşların yönetsel sorumluluklarını yerine getirerek, görevlerini yapma mecburiyetleri bulunduğuna dikkat çeken Devecioğlu; “Elazığspor’un Yalnızlığı da Değerlidir;  Elazığspor son yılların en olumsuz günlerini yaşamaktadır. Bu durum Elazığspor’un gerçek sahibi olan Elazığ halkını derinden üzmektedir. Deprem ve Pandemi süreci ile birlikte ekonomik olarak zor günler yaşayan Elazığspor her geçen gün yalnızlığa sürüklenmektedir. Eğer bunun adı yalnızlıksa bu çok değerli bir yalnızlıktır. Elazığspor’un yalnızlığı da çok değerlidir ki bunu herkes bilmelidir. Elazığspor kulübünü korumak, varlığını sürdürmek, yaşatmak, geliştirmek, katkı sağlamak Elazığ kulübü üyelerinin, sevenlerinin, taraftarlarının ve Elazığ Halkını,  kendini Elazığ’lı olarak hisseden herkesin görev ve sorumluklarıdır. Bu süreçte Elazığspor’un tüm paydaşlarına önemli görevler düşmektedir. Özellikle Elazığspor ile ilgili kurum ve kuruluşların yönetsel sorumluluklarını yerine getirerek, görevlerini yapma mecburiyetleri bulunmaktadır. Gelinen bu noktada ; Elazığspor kulübümüzün zor günleri atlatması için, Elazığspor’un tüm paydaşlarının tarihi sorumluluklarını yerine getirmesi için göreve davet ediyorum.

Ümidimiz; Elazığspor Kulübü’nün tüm sevenleri ile birlikte bir araya gelerek, hesap verebilir, rekabet edebilir ve sürdürülebilir kurumsal yapıyı kısa sürede tesis ederek ekonomik problemleri çözülerek,  Türk futboluna, bölgeye ve Elazığ iline sosyal, ekonomik ve kültürel anlamda önemli katkılar sağlayarak,  ertelenmiş tüm beklentilerin kısa sürede giderilecek olması yönündedir. Unutmamalı ki ; Elazığspor’un Yalnızlığı da Değerlidir.” dedi.