YEREL
Giriş Tarihi : 02-02-2022 11:45   Güncelleme : 02-02-2022 13:30

İYİ Kİ SONSÖZ VAR

Gazeteniz SONSÖZ’ün haber, yorum ve değerlendirmeleri sayesinde; *HALKIMIZ ÜCRETSİZ OTOBÜSE BİNDİ*PERSONEL 500 TL İKRAMİYE ALDI *ELAZIĞSPOR TRANSFER TAHTASI AÇILDI

İYİ Kİ SONSÖZ VAR

ŞEHRİN GÜNDEMİ BURADA…

Yayına başladığı günden beri farklı çizgisiyle ilimizin görünmezden gelinen sorun ve problemlerini şehir ve ülke gündemine taşınmasını sağlayan gazeteniz SONSÖZ yine farkını ortaya koydu.

Elazığ’da birçok sorunu kamuoyu gündemine taşıyarak hem vatandaşın özgür bir şekilde bilgiye ulaşmasını sağlayan hem de sorunların çözümüne ışık tutan Gazeteniz SONSÖZ yayınları etkisini göstermeye devam ediyor.

BELEDİYENİN YETERSİZLİĞİNİ GÜNDEME TAŞIDIK…

Şehrimizde yaşanan kar yağışı nedeniyle sınıfta kalan Elazığ Belediyesi’nin hata, yanlış ve eksikliklerini gündeme taşıyan, vatandaşın sesi olan Sizin Gazeteniz SONSÖZ sayesinde Elazığ Belediyesi önceki hafta Perşembe ve Cuma günleri belediye otobüslerini halka ücretsiz tahsis etmenin yanı sıra karla mücadelede çalışan personelinede de 500 TL ikramiye ödedi.

https://www.elazigsonsoz.com/haber/biz-soylemiyoruz-2728.html

ELAZIĞSPOR TRANSFER TAHTASI AÇILDI…

Elazığspor transfer tahtasının açılması konusunda spor kamuoyunun ve Elazığspor taraftarlarının haklı serzenişlerini gerek yaptığı haberler ve gerekse Başyazarımız Mehmet Şağbanşua’nın yazılarıyla sürekli gündemde tutan Gazeteniz SONSÖZ sayesinde olumlu bir haberde Elazığspor transfer tahtasının açılması oldu.

Elazığspor Kulüp Başkanı Serkan Çayır’ın ”Transfer tahtasını açtığımızda ne yazacaksın merak ediyorum” dediği başyazarımız Mehmet Şağbanşua ”Söz verenlerin sözünde durması yönünde yaptığımız haber ve yazılar nedeniyle geçici olsa bile Elazığspor’un önünün açılması bizleri gururlandırmıştır” ifadelerinde bulunarak hakkı teslim etti.

https://www.elazigsonsoz.com/haber/tahtayi-acacaktiniz-2667.html

ÇİZGİMİZDEN TAVİZ VERMEYECEĞİZ…

Kim ne derse desin, kim ne yazarsa yazsın, Gazeteniz SONSÖZ ilk gün olduğu gibi bundan sonrada aziz şehrin ve aziz milletimizin menfaatleri doğrultusunda yazmaya, çizmeye ilk yayına başladığı çizgisiyle devam edecektir. Bu kararlı duruş ve ilkeli yayın politikası devam edecektir.

SONSÖZ ELAZIĞ’IN “SÖZÜ”DÜR…

Özgür ve bağımsız yayıncılık anlayışıyla yazılamayanları yazan, halkın sorunlarını ülke ve kent gündemine taşıyan SONSÖZ Gazetesi yayın ilkelerinin gereği olarak “Elazığ’ın SÖZÜ” işiten kulağı ve gören gözü olmaya devam edecek.

Herkesimden ve her düşünceden Elazığlının büyük bir beğeni ile takip ettiği SONSÖZ Gazetesi olarak Aziz şehir için doğruları gündeme getirmeye bundan sonra da aralıksız bir şekilde devam edeceğiz. Doğruları yazmaya, karanlıkları aydınlatmaya ve “Dilsiz şeytan olmamaya” kararlıyız…

AdminAdmin