GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-05-2021 22:58   Güncelleme : 21-05-2021 22:58

MANŞET

Bu Birliktelikler Sağlanırsa Elazığspor Düştüğü yerden kalkar.

MANŞET

1967 Yılından Günümüze Kadar Defalarca Maddi Krizler Nedeniyle kayyum dönemleri yaşayan,Kapanma Noktasına Gelen Ama Her Defasında Bir Çıkış Yolu Bulunan Elazığspor Bugün Maalesef Hiçbir Elazığlının Kabul Edemiyeceği Bir Şekilde 3.Lige Düşmüştür.

Neden düştü,niye düştü,bunun Sorumlusu Veya Sorumluları Kim Diyerek Vakit Geçirmeye Elbette Vaktimiz Yok.

Şimdi Vakit Elbirliği İle Koca Çınarımızı Tekrar Ayağa Kaldırmaktır.

“Bu Takım Senin Yüzünden Düştü “Yok Efendim“Bu Takım Benim Değil Senin Yüzünden Düştü. Ben Her Türlü Desteği Verdim Benim Bu İşte Bir Suçum Yok”çatışmalarını Bir Kenara Bırakarak Bu Saatten Sonra Bir An Önce Silkelenmeli,Kenetlenmeli Ve 2-1-SÜPER LİG Sloganı İle Tek Sevdamız Elazığspor’u Şaha Kaldırmalıyız.

Elazığspor Kimsenin Tekelinde Değildir.

Elazığspor kimsenin arka bahçesi değildir ve olmamalıdır.

Elazığspor Tüm Elazığlılarındır.

Elazığspor bu şehrin en büyük markası ve tanıtım aracıdır.

Elazığspor görmemezlikten gelinecek bir kurum değildir.

Bugün Elazığspor’a sahip çıkılması gerekmektedir.

Elazığspor’a Tüm Elazığlılar Adına Sahip Çıkması Gereken İsim “Şehrül-Emin” Unvanı Gereği Elazığ Belediye Başkanıdır.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Geçmişte Merhum Hamza Yanılmaz’ın Yaptığı Gibi Elini Değil Gövdesini Taşın Altına Koymalı ve yepyeni Bir ELAZIĞSPOR İçin bir an önce İnsiyatif Almalıdır.

Yepyeni Kurumsal yapısı ile, şehrin yöneticileri,siyasileri,basın camiası ve taraftarıyla bütünleşmiş bir Elazığspor için vakit geç değildir.

Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları bu şehir için,bu taraftar için harekete geçmelidir.Herşeyi Bir Kenara Bırakalım bu Kutlu Görevi 16 yaşında kalp krizi neticesinde hayatını kaybeden Furkan GÜNDÜZ ile amansız hastalığa yenik düşen simitçi Ömer’in Aziz Hatıraları İçin Yapmak Zorundadır.