GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-02-2023 22:50

MEVLİD-İ ŞERİF DAVETİ

Taş medreseli Ülkücüler geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden dava arkadaşları Feti Erdoğan’ın ruhu için mevlid-i şerif okutacak.

MEVLİD-İ ŞERİF DAVETİ

Hafize ERDOĞAN,Raif ÇİÇEK ,İzzet ERTEM,Mürşit SER,Zafer YETİŞ,Muhammed EDE,Ayhan ÖZDEMİR,Fethi Ahmet BALİN ve Hulusi UĞURLU tarafından organize edilecek Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif Kıraati için ülkücü Camianın önde gelen isimlerinden Raif Çiçek herkesi bu geceye davet etti.

Raif Çiçek yaptığı açıklamada”Kendisini Ülkesine, Milletine, İslam Alemine ve Dünya İnsanlığının, Refah, Huzur ve Saadetine adamış İdealist, Fedakar, Cefakar, Mert yiğit, Dürüst, Edepli, Terbiyeli, Şefkatli, Örnek Ülkücü, Güzel ahlak sahibi, Merhum dava ve yol arkadaşımız kardeşimiz gönüldaşımız, Rahmetli FETİ ERDOĞAN'ın Ruhu için okutacağımız Kuranı Kerim ve Mevlid-i Şerifte birlikte olmak dileğiyle tüm Milliyetçi camiayı ve Ülküdaşlarımızı bekliyoruz.

Cenab-ı Hak’tan İnsanımıza Sağlık, Sıhhat, Huzur, Refah ve Saadet içinde hayırlı uzun ömürler diler. Yüce Rabbimiz Hak hakikat ve doğruluk yolunda çalışmalarımızda yar ve yardımcımız olsun. Herkese en içten sevgi ve saygılarımızı sunarız. “ dedi

Rahmetli Feti Erdoğan’ın Taş Medreseli Dava arkadaşları ve Ailesinin organize ettiği Kur’an-ı Kerim ve Mevlid-i şerif Kıraati 19 Ocak Pazar günü saat:18.30’da Ataşehir Mahallesindeki Yıldız Sarayı Düğün salonunda gerçekleştirilecek.

AdminAdmin