GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-02-2022 19:02   Güncelleme : 15-02-2022 19:29

ÖN TALEPLER YARIN TOPLANMAYA BAŞLANACAK

Elazığ Girişim Gurubu olarak kurulması düşünülen maden şirketi için ortaklık ön talepleri yarın alınmaya başlanacak.

ÖN TALEPLER YARIN TOPLANMAYA BAŞLANACAK

Maden İlçesinde tesbit edilen maden sahası ile ilgili yapılacak olan ihaleye girmek üzere Elazığ Tso Öncülüğünde kurulacak olan ELAZIĞ GİRİŞİM GURUBU adlı şirkete ortaklık ön talepleri yarın sabahdan itibaren Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nda alınmaya başlanacak.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan katıldığı tv programında Bir hissenin 100.000 Tl olacağını belirterek halkımızı bu ortaklıkta yer almaya davet etti.

Elazığ Ticaret ve Sanayi öncülüğünde oluşturulan Elazığ Girişim Grubu tarafından Elazığ’ın Maden İlçesindeki maden sahası ile ilgili ön talep toplanması işlemlerine yarın (16.02.2022 Çarşamba) başlanacak. 
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binası 2. Katında oluşturulan başvuru masalarına bu oluşumun içerisinde ortak olarak yer almak isteyen, Holding, şirketler, yatırımcılar ve vatandaşlarımız müracaat edebilecekler. 
En düşük hisse bedeli 100 bin TL olarak belirlenirken, Elazığ TSO Proje Koordinatörü Osman Seçgin ve Elazığ TSO Özel Kalem Müdürü Yunus Üstündağ tarafından alınacak ön talep başvuruları 23 Şubat Çarşamba gününe kadar devam edecek.

Ortaklık ön talepleri yarından itibaren ayrıca www.elazigtso.org.tr adresindende yapılabilecek.

AdminAdmin