YEREL
Giriş Tarihi : 05-02-2022 20:10   Güncelleme : 05-02-2022 20:10

PERSONELİNE EK ZAM VERDİ

Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, Hizmet-İş Sendikası’nın işçilere ek zam talebine olumlu karşılık vererek, ek bir protokol ile işçilere zam yaptı.

PERSONELİNE EK ZAM VERDİ

Hak-İş e bağlı hizmet-iş sendikası tarafından ekonomide yaşanan gelişmeler de dikkate alınarak, insana yakışır bir yaşam düzeyini sağlayacak şekilde üyelerimizin ücret ve sosyal haklarında iyileştirme yapılması yerinde olacaktır.Talebine ilk karşılık Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya’dan geldi.
AKÇAKİRAZ ÖRNEK OLDU
Elazığ gündeminde bir süredir yer alan belediye çalışanlarının ek zam talebini örnek bir uygulama ile gerçekleştiren Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, işçilerin duasını aldı. 
EK ZAM YETKİMİZİ KULLANDIK
Sendika yetkililerinin ek zam talebine duyarsız kalmayan Başkan Kaya sendika yetkililerinin ve belediye personelinin sevinçle karşıladığı ek zammı yaptı.
Başkan Kaya”personelemizin ekonomik şartlarda boyunlarının bükülmemesi adına onların ek zam talebini kanuni yetkimizi kullanarak belediyemiz bütçesine fazla bir yük getirmeden karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum.Hem biz hem de personelimiz mutlu olduk. Böylelikle evli en düşük işci maaşını 5.500 TL ye çıkarttık. Hayırlı,uğurlu olsun.”dedi
İŞÇİLERDEN BAŞKANA TEŞEKKÜR 
Yapılan ek zamdan duydukları memnuniyeti sosyal medya hesaplarından paylaşan belediye işçileri”Başkanımıza bu duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz.Personeline verdiği değeri bir kez daha göstermiştir”dediler

AdminAdmin