YEREL

ŞEKERDAĞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Elazığ TSO Eski Başkanlarından Ali Şekerdağ ETSO mevcut yönetim ve eski yönetim organlarında yer almış güçlü bir listeyle kamuoyunun önüne çıkmaya hazırlanıyor.

ŞEKERDAĞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Elazığ TSO Eski Başkanlarından Ali Şekerdağ 12.Kasım.2022 tarihinde yapılacak olan Elazığ Ticaret ve sanayi odası seçimlerinde başkan adayı olacağını açıkladı.

Ali Şekerdağ sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda “ilimizin sosyo kültürel ve ekonomik kalkınma ve gelişiminde çok önemli bir yeri olan ve içinden geçtiğimiz süreçte çok daha önem kazanmış olan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odamızın yeni dönem Yönetimini oluşturmak için İlimizin saygın iş insanları ile birlikte 05 Ekim 2022 tarihinde düzenleyeceğimiz Basın Toplantısıyla Allah’ın izniyle kaldığımız yerden değer üretme ve daha ileriye taşıma mücadelemizi kesintiye uğratmadan devam ettireceğiz. İş dünyamıza ve ilimize hayırlı olsun. Saygılarımla” ifadelerine yer verdi.

ROLLER DEĞİŞTİ
1.Nisan.2018 tarihinde yapılan Elazığ TSO Seçimlerinde Asilhan Arslan ekibine destek veren Ali Şekerdağ, rahatsızlığı nedeniyle yeniden başkan adayı olmayan Asilhan Arslan ekibinin de desteğini alarak güçlü bir yönetim kadrosu ile seçimlere girmek için yoğun bir tempoyla sahaya çıkıyor.

RESMİ AÇIKLAMA 5 EKİM’DE

Ali Şekerdağ resmi adaylık açıklamasını 5.Ekim tarihinde yapacağı geniş katılımlı bir toplantı ile yapacağını belirtti.
 

AdminAdmin