GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-04-2022 22:57   Güncelleme : 26-04-2022 23:13

ŞERİFOĞULLARI'NA BÜYÜK TEPKİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,deprem sürecinde sorunlarla ilgilenmemesinden dolayı Mustafapaşa Mahallesi’nde vatandaşlar tarafından protesto edildi.

ŞERİFOĞULLARI'NA BÜYÜK TEPKİ

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum bugün Elazığ’a gelerek bir dizi incelemelerde bulundular.


Bakan Kurum’un Mustafapaşa Mahallesi ziyareti sırasında bazı vatandaşlar Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na tepki gösterdiler.


Vatandaşlar ile tartışan Şerifoğulları’na vatandaşlar mahalleye sahip çıkmamasından dolayı  tepki göstererek protesto ettiler.
Vatandaşların zaman zaman yüksek sesle tepkisini dile getirdiği ziyaret sırasında Şerifoğulları’na birçok vatandaş tepki gösterdi.
Vatandaşların tepkilerinden dolayı zor durumda kalan Şerifoğulları'nın "benim projelerden haberim yok" diyerek vatandaşların tepkilerini Bakanlığa yöneltmeye çalışması ise mahalle sakinleri tarafından kabul görmedi.

 
Mustafapaşa Mahallesinde yaşayan vatandaşlar benzer tepkilerini Elazığ Milletvekili Metin Bulut’a da gösterdiler.
Bakan Soylu ve Kurum’un Sürsürü Mahallesi ziyareti sırasında ise vatandaşlar mağdur olduklarını ve sorunlarının çözülmesi için gerekli çalışmaların yapılması talebinde bulundular.

HABER:MEHMET ŞAĞBANŞUA

AdminAdmin