GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-11-2022 22:16

TURCOMONEY'DEN ELGİN'E ÖDÜL

Turcomoney dergisinin bu seneki “Türkiye'ye ve Dünya'ya Değer Katanlar Ödülü"ne Elfed Genel Başkanı Kazım Gökhan Elgin layık görüldü.

TURCOMONEY'DEN ELGİN'E ÖDÜL

Türkiye’nin tek uluslararası ekonomi/finans dergisi Turcomoney dergisinin bu seneki “Türkiye'ye ve Dünya'ya Değer Katanlar Ödülü"ne Elfed Genel Başkanı hemşehrimiz  Kazım Gökhan Elgin layık görüldü.

Kazım Gökhan Elgin 2006 yılından beri Kurucu Direktörü olduğu İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi çatısı altında İstanbul Sismik Riskin Azaltılması Projesi'ni icra etmektedir. İSMEP projesi Türkiye'nin ilk ve tek proaktif risk azaltma projesi olup İstanbul'u olası bir deprem riskine hazırlamakta, bu maksatla kamu binalarını güçlendirmekte veya yıkıp yeniden inşa etmektedir. İPKB olarak riski bir avantaja çevirerek yeniden inşa ettiği binalarda sosyal, ekonomik ve çevresel sürdürülebilirlik esaslarına uymaktadır. İPKB 2016 yılında Dünya bankasının en prestijli ödüllerinden bir olan "High Satisfactory" ödülüne layık görüldü. Turcomoney Dergisinin ödülleri, 30 Kasım 2022 akşamı düzenlenecek tören ile sahiplerini bulacak.

Kazım Gökhan Elgin aynı zamanda Elazığ Derneklerini ve Elazığlıları temsil etmek, Elazığlılar arasında yakın bağlar kurarak iletişimi güçlendirmek misyonu ile 2013’de kurulan ELFED’in genel başkanlık görevinide yürütmektedir.

Sonsöz Ailesi Olarak çalışmaları ile göz dolduran Sayın Kazım Gökhan Elgin'i tebrik ediyor,başarılarının devamını diliyoruz.

AdminAdmin