GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-05-2022 19:45   Güncelleme : 05-05-2022 20:02

VALİ BEY'İ GÖRÜNCEMİ SAHAYA ÇIKTI?

Elazığ’da dün yaşanan sağanak yağışın ardından vatandaşların yoğun bir şekilde mağduriyet yaşamasına rağmen ortalarda görünmeyen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları bugün ancak saat 16.14'de ilk paylaşımını yaptığı görüldü.

VALİ BEY'İ GÖRÜNCEMİ SAHAYA ÇIKTI?

Elazığ’da dün yaşanan sağanak yağışın ardından vatandaşların yoğun bir şekilde mağduriyet yaşamasına rağmen ortalarda görünmeyen Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman’ın bugün sabah saatlerinde vatandaşların mağduriyetlerini yerinde tespit etmek üzere yaptığı ziyaretlerin ardından akşama doğru caddelere çıktı.

DÜN SADECE TWEET ATTI
Elazığ’da dün yaşanan ve çok sayıda vatandaşın mağduriyet yaşadığı sağanak yağışın ardından sadece sosyal medyada bir paylaşım yapan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’na sosyal medya üzerinden çok sayı da vatandaş tepki göstererek neden önlem alınmadığını sormuşdu.

SAAT: 10:56
VALİ TORAMAN BİLGİ ALDI DENİLDİ

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman, sabah saatlerinden itibaren dün gerçekleşen yağıştan etkilenen vatandaşları ziyaret etmeye başladı. 
Elazığ Valiliği sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda; Valimiz Sayın Dr. Ömer TORAMAN, İlimizde dün etkili olan yağmur yağışı sonrası, Cumhuriyet Mahallesi Akgün Sokak'ta evleri yağıştan etkilenen vatandaşlarımızı ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı” denildi. 

SAAT:16:14
ŞERİFOĞULLARI, ÇALIŞMALARI İNCELEDİK DEDİ

Elazığ’ın bir çok mahallesinde dün gerçekleşen yağışın ardından vatandaşların mağduriyet görüntüleri medyada ve sosyal medyada geniş yer bulurken Şerifoğulları sadece bir sosyal medya paylaşımı yapmıştı.
Bugün ise Elazığ Valisi Toraman sabah saatlerinde mağdur vatandaşları ziyaret ederken Şerifoğulları ancak saat:16 sularında sahada görüldü.
Belediyesi Başkanı Şerifoğulları sosyal medya hesabından saat:16:14’de yaptığı paylaşımda “Elazığ’ımızda etkisini yeniden gösteren yağış nedeniyle seferber olan ekiplerimizin yürüttüğü çalışmaları inceledik” dedi.
Yaşananların ardından vatandaşlar "Şerifoğulları Vali Bey'i gördükten sonra caddelere çıktı" yorumları yapıldı.

HABER:MEHMET ŞAĞBANŞUA

AdminAdmin