GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-04-2022 23:02

YÜCE ALLAH’A HAVALE EDİYORUM

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, maden rezerv ihalesi ile ilgili yaşanan süreç sonrası yerel basında çıkan açıklamalarla ilgili sert konuştu.

YÜCE ALLAH’A HAVALE EDİYORUM

Elazığ'ın Maden ilçesinde bulunan Türkiye'nin en zengin maden rezervinin işletme ihalesi ile ilgili tüm gözlerin çevrildiği Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, maden rezerv ihalesi ile ilgili yaşanan süreçleri anlattığı basın toplantısında yerel basında çıkan açıklamalarda yer alan “Tüm umutlarını ve parasını ihaleye yatıran vatandaşın maddi ve manevi kaybı nasıl telafi edilecek?”

“Birçok insandan 100 bin TL gibi bir para istendi. Bunların hepsi Elazığ için büyük bir umut ve hayaldi. Belki birçok kişi evini, arabasını sattı. Bir şeyler yaparak buraya katılım sağladılar.” sözlerine sert yanıt verdi.

“EĞER ÖYLE BİR ŞEY VARSA ELAZIĞ’DAKİ 600 BİN KİŞİ YÜZÜME TÜKÜRSÜN”

Başkan Arslan konuşmasında”Biz bir yandan bu ihalenin acısıyla savaşırken biri çıkıp diyor ki; “Elazığ iş dünyasından topladığın paralar ne oldu? 8 buçuk milyar var. Biri gelsin desin ki ben Elazığ Girişim Grubundan param karşılığı hisse aldım. Eğer öyle bir şey varsa Elazığ’daki 600 bin kişi yüzüme tükürsün. Ama ben onları yüce Allah’a havale ediyorum. Elazığ halkının inisiyatifine bırakıyorum. Elimizden geleni yapıyoruz. haktan ayrılmama adına keşke bu toplantıyı yapmak zorunda kalmasaydık. Bizim daha iyi işlere vakit ayırmamız lazım.

“ASİLHAN ARSLAN HAKKINI HELAL EDER. AMA ELAZIĞ HALKI ETMEZ”

Bu işin olması için A planım var B planım var. Oradan birileri düğmeye basıp linç çalışmalarına başlatıyor. Asilhan Arslan hakkını helal eder. Ama Elazığ halkı etmez. ETSO beceremedi bir tane yerde desin strateji hatası yaptı desin. Başkanım hata yaptın düzelt deseydiniz o zaman.” dedi.

AdminAdmin