GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2022 12:33

YUNUS BAL'DAN YENİ YIL MESAJI

MHP Elazığ İl Başkanı Yunus Bal yeni yıl dolayısı ile bir mesaj yayımladı.

YUNUS BAL'DAN YENİ YIL MESAJI

Başkan Bal Mesajında şu ifadelere yer verdi,

Yeni bir yıl; yeni bir başlangıç, yeni bir umut demektir. Her yeni yıl, canlanan yeni umutların, özlemlerin, beklentilerin habercisidir. Ayrıca bizler için yaşanan tecrübeler ışığında yeni yıla ilişkin yol haritasının belirlenmesine imkân sağlayan dönüm noktalarıdır.

2023 yılının, dünyada sevgi, barış ve hoşgörünün hâkim olduğu, kardeşlik, dostluk ve dayanışma duygularının egemen olduğu, birlik ve beraberliğimizin perçinlendiği,  terörden ve her türlü şiddetten uzak, bir yıl olmasını temenni ediyorum.

2023 yılında aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını onur ve gururla kutlayacağız. Bu yeni yıl, artık tüm dünyada sağlam temeller üzerine kurulmuş bir asırlık devlet olan Türkiye’nin yüzyılı olacaktır. Bu bakımdan yeni bir yıla gireceğimiz şu günlerde, millet olarak; birlik ve beraberlik içinde azim ve kararlılıkla geleceğe yürümeye devam edeceğiz.

Bu duygularla, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, Milletimizin huzur ve güvenliği için canlarını feda eden tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle ve saygıyla yâd ediyorum.

Tüm Kadirşinas hemşehrilerimin yeni yılını tebrik ediyor, 2023 yılının ülkemize, ilimize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

AdminAdmin