DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Zakir Özbey
Zakir Özbey
Giriş Tarihi : 19-02-2021 20:46
Güncelleme : 24-02-2021 09:14

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0

Dijitalleşme ve Endüstri 4.0 teknoloji değil bir stratejidir. Yeni bir meydan okumadır. Küreselleşen dünyada artık rakipleriniz çevrenizdekilerle sınırlı değil. Bu zorlu rekabet ortamında gücünüzü korumak ve yükseltmek için yenilikçi stratejiler geliştirmeli ve başarıyla uygulamalısınız. Sizi yukarılara taşımak için gereken deneyime, yeteneğe, teknolojiye, özgün metodolojilere ve bütünsel dijital anlayışa sahiptir.

Dijitalleşme çok boyutlu değişim-dönüşüm sürecidir. Tek başına teknoloji yetmez

Firmanızın dijitalleşme sürecini başarıya ulaştırmak için 3 temel başlık altında bütünsel ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Metodoloji Günümüz VUCA (değişken, belirsiz, karmaşık, muğlak) dünyasında iş yapmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Bu zorlukla başa çıkmak için bilgi teknolojilerini doğru seçmek, doğru uygulamak ve stratejilerle uyumlandırmak gerekir. Her iki IT projesinden birinin yeterli başarıya ulaşamadığı dünyada sizi başarıya götürecek metotlardan ve fikirlerden yoksunsanız işinizi ileriye taşıyamazsınız. Workcube Catalyst size yenidünyanın gerçekleriyle uyumlu, kolaylıkla hayata geçirilebilir, evrensel ve özgün metodolojiler sunar.

Stratejistler, Sektör Uzmanları, Dijital Dönüşüm Uzmanları, Uygulama Danışmanları, Proje Yöneticileri, Yazılım Geliştiriciler, Arayüz Tasarımcıları, Teknik Uzmanlar, Veri Analistleri, Endüstriyel Otomasyon ve IoT uzmanları gibi multidisipliner, yetenekli ekiplerle dijitalleşme başarıya ulaşır.

Yenilikçiliği Desteklemek!

Rekabet gücünün yenilikçi olmaktan geçtiğini bilmeliyiz. İş yapılan müşterilere yönelik hem yeni fikirler üretmek hem de işletmede yenilikçi bir kültür oluşturmak için kurumsal bilgi tabanı oluşturulması ve kurumun teşvik edilmesi oldukça önemlidir.

Verimliliği Artırmak!

Firmalar daha az sermaye, daha az makine, daha küçük bina, daha az iş gücü ile en fazla ve hatasız çıktıyı en hızlı üretmeye odaklanmalıdır. Bu amaçla analizler ve optimal olanı önermeleri oldukça değerlidir. Çalışanları ve iş ortaklarını verimliliğin parçası durumunda olması da ayrıca önem arz etmektedir.

Müşteri Deneyimi ve Sadakatini Artırmak!

Yeni pazarlar ve yeni müşteriler kazanmak, mevcut müşterilerle olan ilişkileri derinleştirmek, sadakat sağlamak ve deneyim yaşatmak, işin büyümesini sağlamak için farklı anlayış ve işleyişler tesis etmek ile mümkün olur.

Riskleri Yok Etmek!

Günümüzün çalkantılı dünyasında firma uzmanları siber güvenlikten finansal risklere kadar işletmelerin iş sürekliliğini sağlamak için dikkatli ve titiz çalışmaları gereklidir. O zaman firmalar işletmelerinin iş süreçlerini düzene sokar, işletmelerini hızlandıran, işletmelere yeni müşteriler kazandıran, işleri büyüten, maliyetleri düşüren, hataları azaltan, kaliteyi yükselten, farkındalık ve bilinirliği arttıran, riskleri düşüren yapıda olurlar.

Onun için proje yönetim sistemi kurulması, projelerin akıllıca planlanması, uygulanması ile birlikte bireysel kalite, ekip kalitesi, sistem ve yönetim kalitesi sürdürülebilirliği ön plana çıkarır.

Firmalar mevcut IT yatırım ve ihtiyaçlarını analiz etmelidir. İş Süreçlerini analiz etmeli ve tasarımları n göre yapmalıdır.

Tabi ki en önemlisi işletme uygulamalarını özelleştirerek kendi yapısına uygun uygulamaları, geliştirici ortamların hazırlanması veri tabanı, süreçler noktasında eğitimler alınması ve içeriklerin geliştirilmesi için hizmet entegrasyonları ile ürün veya hizmet geliştirilmiş olunur. Onun için alt yapı kurulum ve güncelleme hizmetleri verecek ve firmaları buluta ve yeni nesil teknolojilere taşıyacak desteklerin alınması kaçınılmazdır.

Artık dijital girişimcilik platformları üzerinden sektörel çözümler veya bütünleştirici çözümler geliştirmek ve ilgil faaliyetin gerçekleşmesine yönelik çok iyi sonuçlar veren ve diğer firmalar tarafından örnek alınan süreç ve sistem oluşturulması ile dijital dönüşüm sağlanır. Bu haftada böyle olsun dedim.

 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
SONSÖZ 35.SAYI
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YÜREK SIZIM ANADOLU
YÜREK SIZIM ANADOLU
ARŞİV ARAMA
ifşa kayseri escord kayseri esc ataşehir bayan partner escobar ifşa kayseri esc bayan http://kayseri.otelincele.net