DOLAR 0,0000
EURO 0,0000
STERLIN 0,0000
ALTIN 000,00
BİST 00.000
Advert
Murat Özdemir
Murat Özdemir
Giriş Tarihi : 09-04-2021 13:54

Kovit Belası

Kovit 19 denilen bu illet virüs hastalığının def’ine çare reçete Kuran’ı Kerim de, yazılıdır, Fakat İlimden Kopan Ve Sadece Bilimle Hareket Eden Tıp Dünyası Bunu Anlamaz. Çünkü Virüs Denilen Bu İllet Hastalığın İlim Tarafı Vardır,bilim tarafı vardır. İlimle Bilimi Birlikte Masaya Yatıracak Mühendislik Tarafı Vardır Ve Böyle Vakalarda Devletleri Tıp Dünyası Yönetir.

Dünyadaki Birilerinin Lüküs Hayat Ve Saltanat İçinde Yaşadığı, Birilerinin De Çöplüklerde Yiyecek Topladığı Ve Dışarıda Yattığı Bir Dünyada Her Türlü Hastalıklar Ve Fenalıklarda Kol Gezer.

Virüs Denilen Bu İllet Hastalık Sokaklardan Ve Çöplerden Bulaşan Bir Hastalık Türüdür Ve Avına Vücut Direnci Düşük İnsanları Düşürür. Bir Diğer İsmi Fakir Hastalığı Olan Bu İllet Virüs Hastalığı, Zengini Fakiri Dinlemez. Kadere Karşı Değilimdir, Fakat Bu Tür Ölüm lere Karşıyımdır, Çünkü Dünya Da Dermansız Hiçbir Dert Yoktur.

Usta Hekim İnsanların Hasta Olmaması İçin, Önceden Yol Gösteren Hekimdir, Fakat İlimden Kopan Tıp Dünyası, Sadece Bilimle Hareket Ettiği İçin, Maske, Mesafe, Temizlik Demekle Yetinmekte Kalmıştır Ve Böylece Diplomalarını Torpille Alan Profesörlerin, Maskeleri De Kovit 19 Denilen Bu İllet Virüsle Birlikte Ortaya Çıkmıştır. Kur’an Aşkımıza Göre Burada Yapılması Gereken Tek Şey, Usta Bir Diyetisyen Hekim Aklıyla Hareket Edip İnsana Değer Ver Ki Devlet Olasın Mantığını Dünyaya Hakim Kılarak , Merkez Bankalarının Birlikte Hareket Edip Ülkelerin Nufus Ve Vatandaşlarının Aile Birliklerimizin İnsanca Yaşayacakları Kadar Karşılıksız Para Basılarak Mümkündür .Aksi Taktirde A, Virüs Gider B, Virüs Gelir. Dolayısıyla Her İnsanoğlu Irkımızın İnsanca Yaşayacağı Yeni Bir Dünya İnşa Etmek İçin, Paranın Değerini Sıfırlamak, İnsan Değerini Yükselten Bir Devlet Aklıyla Bu İllet Virüs Hastalığını Ülkemizden Ve Dünyamızdan Kovmak Mümkündür, Aksini İddia Edenlerin Akıl Bardağına Akıl Koymak Lazım. Çünkü Kur’an Aşkımıza Göre Dermansız Bir Dert Yoktur, Fakat İlimden Kopan Tıp Dünyası Bunu Anlamaz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
Gazete Manşetleri
E-GAZETE
SONSÖZ 35.SAYI
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
ifşa kayseri escord kayseri esc ataşehir bayan partner escobar ifşa kayseri esc bayan http://kayseri.otelincele.net