İbrahim Sedat Çetin Bayram Mesajı

İSÇ Grup İnşaat A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Sedat Çetin Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İbrahim Sedat Çetin Bayram Mesajı

İSÇ Grup İnşaat A.Ş.Yönetim Kurulu Başkanı ve İyilik Çeşmesi Yardımlaşma Derneği Kurucu Genel Başkanı  İbrahim Sedat Çetin Kurban Bayramı dolayısı ile bir mesaj yayınladı.

Çetin mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Kurban Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.

 Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.

 Bu düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve İslam aleminin Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.”