İddialıyız.Kendimize Güveniyoruz

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran, seçim çalışmalarını sahada ve halkla iç içe bir şekilde hız kesmeden sürdürüyor.

İddialıyız.Kendimize Güveniyoruz

CHP Elazığ Belediye Başkan Adayı Av. Coşkun Çağlar Duran’ın, 2024 yerel seçimleri kapsamında saha çalışmalarını hız kesmeden devam ediyor. Başkan Adayı Duran, bu kapsamda Elazığ şehir merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Sahada yoğun bir ilgi ve teveccüh ile karşılanan Duran’ın kendisine iletilen sorun, talep ve önerileri not almayı sürdürdü.
“ELAZIĞ’I HALK BELEDİYECİLİĞİ İLE BULUŞTURMAK İÇİN GÜN SAYIYORUZ”
Ziyaret ve temasları sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Adayı Coşkun Çağlar Duran: “Elazığ’ın her mahallesini, her sokağını karış karış geziyoruz. Halkımızın isteklerini, beklentilerini, eleştiri ve önerilerini kaydediyoruz. Bu kayıtlar bizlerin gelecekteki yönetim anlayışının temelini oluşturacak. Halkımızın beklentileriyle halk belediyeciliğinin en güzel örneğini Elazığ’da uygulayacağız. İddialıyız. Kendimize güveniyoruz. Bunun kaynağı da yine bizleri bağrına basan kıymetli Elazığlı hemşehrilerimizdir. Hemşehrilerimizi halk belediyeciliği ile buluşturmak için gün sayıyoruz” şeklinde konuştu.