Kaya'dan Teşekkür Mesajı

14. Olağan Büyük Kurultayda MHP MYK Üyesi Seçilen Elazığ'ın saygın ismi MHP Elazığ İl Başkan Vekili Abdulhamit Kaya bir teşekkür mesajı yayımladı.

Kaya'dan Teşekkür Mesajı

"Kurultayımız 55 Yıllık Mazimize Yakışır Bir Olgunlukta Yapılmıştır" ifadeleri ile bir mesaj yayınlayan Kaya  şu ifadelere yer verdi;

Milliyetçi Hareket Partisi olarak 14’üncü Olağan Büyük Kurultayımızı 55 yıllık mazimize yakışan bir olgunluk, muhteşem bir katılım, göğüs kabartan bir heyecan, emsalsiz bir sağduyu, hayranlık uyandıran bir vakarla Ankara’da gerçekleştirdik.

Türk ve Türk Dünyasının umudu gönül coğrafyamızın kızıl elması Milliyetçi Hareket Partisinin 14’üncü Büyük Kurultayı’nda şahsımı MYK Üyeliğine layık gören Bilge Liderimiz Dr. Sayın Devlet Bahçeli’ye ve Genel Başkan Yardımcımız Prof.Dr. Sayın E.Semih Yalçın ile bu onurlu görevde katkılarını esirgemeyen MHP Elazığ Milletvekilimiz Sayın Semih Işıkver’e, MHP Elazığ İl Başkanımız Sayın Yunus Bal’a ve kıymetli üst kurul delegelerimize en içten dileklerimle teşekkürlerimi arz ediyorum.

Yine bugüne kadar Aziz Şehrimizi Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi olarak başarı ile temsil eden kıymetli Ülküdaşımız Sayın Alper Erdem’e de teşekkür ediyorum.

Kurultay sonuçlarının kutlu davamıza, partimize, demokrasimize, milletimize hayırlar getirmesi temennisiyle; Merkez Yönetim Kurulu ile Merkez Disiplin Kurulu’na seçilen her bir gönül erine üstün başarılar diyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, Yüce Allah (c.c)’dan, bu kutlu vazifede, vatanımıza, milletimize, camiamıza hayırlı hizmetler yapmayı bizlere nasip etmesini diliyor, tüm kamuoyuna en derin saygılarımı sunuyorum.